Wizyta na budowie

2. Termin odwiedzin na budowie

Termin wizyty na budowie można wyznaczyć w biurze deweloperskim. O tym, czy taka wyprawa jest możliwa, decyduje najczęściej kierownik budowy. Odbywa się ona najczęściej za dnia. Wejście na teren budowy wieczorem jest zabronione. Ponadto na teren budowy inwestycji nie mogą wejść osoby niepełnoletnie.

3. Bezpieczeństwo w trakcie zwiedzania inwestycji

W przypadku zwiedzania inwestycji w trakcie realizacji należy pamiętać, że wizyta odbywa się na placu budowy, podlegającym określonym normom prawnym, gdzie gospodarzem jest kierownik budowy. W trosce o Twoje bezpieczeństwo dokładamy wszelkich starań, aby wizyta przebiegła bezpiecznie. Przed wejściem na teren budowy musisz pamiętać o odpowiednim obuwiu. Należy stosować się do wskazówek i zaleceń osoby, z którą zwiedza się budowę. Jest to wymóg konieczny dla zachowania bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem
w celu umówienia się na wizytę na budowie.

tel.: 729 918 611 lub 534 534 400

1. Wizyta na budowie inwestycji

Odwiedzenie terenu budowy inwestycji jest możliwe pod warunkiem, że jej zasady i termin zostaną wcześniej uzgodnione z deweloperem. Taka wizyta wymaga bowiem asysty pracownika dewelopera. Nie można na teren budowy wejść samodzielnie. Co ważne, grupa nie może być też zbyt liczna (najczęściej są to maksymalnie 4 osoby).

Wizyta na budowie